טיפולים בצפון | בצימר או בקליניקה | מישל קארו, מגע קסם | אודות

לפני כעשר שנים הבנתי שמצאתי את היעוד שלי בקורס עיסוי הראשון. פשוט התחלתי להרגיש דברים ולקבל תקשורים. תוך כדי עבודתי כשכירה בשיווק ומכירות המשכתי לאסוף ידע וללמוד עד שיום אחד החלטתי להיות עצמאית, תרתי משמע.

אנשים עם אתגרי בריאות ולחצים וסימפטומים "לא מוסברים" התחילו להגיע אלי לטיפול במגע, הילינג וייעוץ במודעות.

כל מה שלמדתי עד נקודה מסוימת שירת וקידם אותי היטב (כך חשבתי אבל לא כל כך חוויתי אושר או אפילו הצלחה) ופתאום (או לאט לאט, הכל עניין של פרספקטיבה) שאלתי את עצמי מה באמת המשמעות בנוכחות שלי כאן על פני האדמה? כשהגעתי למסקנה (או יותר נכון התעייפתי) שזה מאמץ יתר לרצות את הסביבה ואת הסובבים אותי ואת העולם כולו, התחלתי לקחת אחריות על האושר שלי ולחקור האם באמת יש אפשרות להיות מאושרת באופן מתמיד? ואם כן, האם באמת אני ראויה לכך?

החיים מלאים בחירות טובות ובחירות טובות יותר. אני בחרתי בבריאות:

ב - בוחר

ר - רואה

י - יודע

א - אהבה

ו - וזו

ת - תורתו

המטרה של כולנו היא להעיז. להעיז לאהוב את עצמנו ללא תנאי, להעיז למצוא את האמת בתוכנו, להעיז להרגיש מאוהבים, נאהבים ואוהבים. הבנתי שהייעוד שלי הוא לתמוך באמיצי רוח ולעזור להם לגלות את הביטוי האמיתי של נשמתם. אני בשליחות בעקבות החזון שלי, לקדם ולתמוך בחופש הבחירה של כל אדם ולייצר אחווה והרמוניה בעולם.
אני מלווה אנשים בדרך בה הם בוחרים ומתרגלים חיים טובים יותר, שלווים יותר, בריאים יותר וחופשיים יותר.
בריפוי הוליסטי המתייחס לגוף, לנפש, לרוח ולמודעות עצמית, למשתתף בתהליך יש חופש בחירה בקצב ובעוצמת התוצאות והתקדמות. הייחודיות שלי היא היכולת והניסיון לחבור ולשלב את הידע ביום יום בפשטות ובצורה קלה.

מה שאני מציעה כאן הינו שיתוף ועזרים למי שהגיע לנקודת מבט דומה וגם מי שרוצה לטעום ביושר התרחבות, עוצמה, ויציבות עם אמפתיה, שייכות, ביטחון, אושר, וחיים מלאים קסם.

יש לי הרבה תעודות וניסיון אם זה מעניין אותך אשמח לפרט בשיחה אישית. אם מה שכתבתי מהדהד לך בלב או בבטן תסמוך על עצמך לבחור בפעולה הבאה בנדון.

מתכבדת לחבק ולשתף, וללוות אותך במסע מרתק בקרוב,

מישל קארו 052-4743674

 

מטפלת הבית ב"טבע בהר" - נופש בבקתות סקנדינביות